![](https://s.0432.ua/section/logo/upload/pers/33/logo.png?20240727)
11:16, 21 червня 2011 р.
У Вінницькій області стріляли через горілку
В селі Нестерварка Тульчинсього району 44-річний чоловік двічі вистелив по 25-річному односельцю.
Це сталось в ніч з 18 на 19 червня поблизу сільського кафе. Як розповів перший заступник начальника Тульчинського райвідділу міліції Олександр Максименко, обидва чоловіка були в стані алкогольного сп’яніння. Між ними виникла сварка через пляшку горілки і під час сварки молодший селянин пообіцяв фізично розправитися зі старшим. У відповідь 44–річний чоловік пішов до дому і через деякий час повернувся з револьвером у руці. Двома пострілами він влучив молодому кривднику у груди та ногу. Кулі виявились гумовими і тому потерпілий залишився живим.
Потерпілому надали в районній лікарні першу допомогу і відпустили до дому. Другого учасника конфлікту працівники міліції затримали. В його помешканні правоохоронці провели обшук і виявили пістолет «Наган» для відстрілу гумовими кулями, стартовий револьвер перероблений для стрільби патронами калібру 5,6 мм та 72 патрони до нього. Крім цього працівники міліції вилучили ще 9 патронів калібру 9мм та 18 патронів з гумовою кулею.
Підозрюваний, як з’ясувалося працює водієм на місцевому підприємстві. З його слів, зброю він придбав колись на базарі у Донецьку і тримав її виключно для самооборони. Наразі правоохоронці проводять подальше розслідування і вирішують питання про порушення кримінальної справи.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
16:50
24 липня
11:00
24 липня
Оголошення
19:39, 24 липня
17:01, 13 липня
72
live comments feed...
Коментарі