Діти за мир в Україні

29 серпня, на площі Незалежності, акцію «Діти за мир в Україні» завершили наймолодші вінничани. Для малюків вдруге влаштували цікавий «спринт» - «Забіг у повзунках». Участь взяло близько п’ятдесяти дітлахів. Завданням конкурсу було подолати 5-метрову дистанцію повзком, головна умова перегонів - учасники мають бути віком від 1го до 2-ух рочків. Батькам дозволялось підбадьорювати своїх маленьких чемпіонів, кликати їх, приманювати улюбленими іграшками. Скориставшись цим, батьки чим тільки не заманювали своїх дітлахів. Це були і футбольні м'ячі, айпеди, солодощі та навіть ключі від авто.

Перемога – не головне. Як розповіли організатори, мета заходу – пропаганда здорового способу життя та урізноманітнення дозвілля дітлахів.


Переможців визначали окремо серед хлопчиків та дівчаток. Усіх учасників було нагороджено солодкими подарунками, кульками та іграшками. Забіг у повзунках сподобався і глядачам, і учасникам. Всі отримали порцію незабутніх вражень.

-                     Ми хочемо показати, що ці дітлахи заслуговують на мирне дитинство, вони повинні рости й розвиватись у мирі і злагоді,- розповідає голова Вінницької Молодіжної Ради  Мира Дмитро.

Організатори акції – Вінницька молодіжна рада та teens-club «Універ» під патронатом відділу у справах молоді та туризму.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов