На Козицького відремонтують ще дві підпірні стінки

З обох боків попід тротуар по вулиці Козицького, на підйомі до вулиці Володарського, з понеділка розпочато роботи із демонтажу старих підпірних стінок. За три тижні тут будуть вимурувані нові конструкції з бутового каменя, які накриють бетонними плитами. На час проведення робіт водіям варто бути обережними на даній ділянці дороги, адже проїзд транспорту буде ускладненим.

3(223).jpg

З 1 вересня по вулиці Козицького будівельники почали розбирати старі підпірні стінки, які були облаштовані ще у 70-х роках минулого сторіччя та від часу почали розсипатися. Особливо за останні роки зруйнувалися бетонні плити, що накривали конструкцію. Минулого року на цій ділянці вулиці було влаштовано «кишеню» для автобусів, а позаду зупинки – збудовано підпірну стінку для того, щоб не відбувалося зсуву ґрунту. У цьому ж році буде замінено старі підпірні стінки, одна з яких є продовженням стінки біля «кишені».

7(78).jpg

Паралельно роботам по демонтажу стінок будуть вестися роботи з їх відновлення. За сприятливих погодних умов нові стінки вимурують за три тижні. Для цього будівельники використають 71 м3 бутового каменю, а на самій конструкції підпірної стінки буде облаштовано бетонні плити, при виготовленні яких використають вже сучасні матеріали, що дозволить прослужити конструкції значний час. Загалом підпірні стінки з обох сторін дороги матимуть протяжність близько 200 погонних метрів.

Через те, що проїжджа частина на цій ділянці дороги доволі вузька, на період часу проведення робіт проїзд транспорту тут може бути ускладненим. Тому водіям варто бути обережними і, по можливості, в часи пік обминати цю ділянку дороги об’їзними шляхами.

11(56).jpg

Це вже друга підпірна стінка, яку буде відремонтовано цьогоріч у Вінниці. Попередню закінчили робити у липні по Хмельницькому шосе на ділянці від вул. Максимовича до вул. 600-річчя. А після закінчення ремонтних робіт по Козицького, за сприятливих погодних умов, в цьому році ще заплановано зробити підпірну стінку по Київській на ділянці дороги в напрямку від вулиці Фрунзе в сторону Центрального автовокзалу. ​

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов