Президент США заявив, що епідемія лихоманки Ебола виходить з-під контролю

Епідемія лихоманки Ебола виходить з-під контролю, кількість хворих може зрости до десятків тисяч. «Ситуація стає неконтрольованою. Стає все гіршою. Епідемія поширюється швидше. Сьогодні тисячі людей в Західній Африці заражені. Кількість загиблих може збільшитися до десятків тисяч», – сказав американський президент після відвідування центру з контролю і профілактики захворювань в Атланті, штаті Джорджія, де він зустрівся з експертами в галузі охорони здоров’я. Раніше повідомлялося, що США направлять до Західної Африки близько трьох тисяч солдат в рамках програми боротьби з вірусом Ебола. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), кількість жертв смертельного вірусу Ебола досягла 2,4 тисячі осіб; всього лихоманкою заразилися більш як 4,7 тисячі осіб. Вірус Ебола продовжує стрімко поширюватися на території Західної Африки. Зараз випадки зараження вже зареєстровані в Ліберії, Сьєрра-Леоне, Гвінеї, Нігерії, Демократичній Республіці Конго і Сенегалі. Смертність від лихоманки становить 53%.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов