• Головна
  • Абітурієнти Вінниччини можуть збільшити свій прохідний бал
16:18, 30 червня 2011 р.

Абітурієнти Вінниччини можуть збільшити свій прохідний бал

Майбутні студенти при подачі документів на вступ до вищих навчальних учбових закладів можуть додати бали до своєї загальної рейтингової системи, які надаються за перемогу у всеукраїнських олімпіадах та при проходженні до вузівської підготовки.

Про це на прес-конференції повідомив заступник начальника управління освіти Вінницької обласної державної адміністрації Андрій Лисак.

Правила вступу до вищих навчальних закладів України затверджені Наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту. Новим у цих правилах є те що при вступі до вищих навчальних закладів у 2011 році переможці Всеукраїнських олімпіад, переможці конкурсу Малої академії наук не зараховуються поза конкурсом, як минулого року, а отримують додатковий бал до загальної рейтингової системи, яка включає в себе бали сертифікатів та середній бал атестата про загальну середню освіту. За словами Андрія Лисака, нагороджені дипломами першого ступеня переможці Всеукраїнських олімпіад отримують додатково 50 балів, особи нагороджені дипломами другого ступеня – 40 балів третього ступеня – 30 балів додаткових до загальної суми балів.

Також особам з числа професійно орієнтованої молоді яка в рік вступу закінчила курси до вузівської підготовки вищого навчального закладу додаються бали. Сума цих балів в залежності від напрямку підготовки та спеціальності вузів складає до 20 балів.

При вступі на основі базової середньої освіти абітурієнт який пройшов допрофесійну підготовку у вузі отримує до 2 балів за результатами підсумкової атестації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...