Більшість українців довіряють Порошенку і хотіли б миру на Донбасі

За підсумками 100 днів президентства Петро Порошенко залишається лідером довіри серед українців: повністю чи частково йому довіряють 62,9%. Про це свідчать дані опитування СОЦИС, яке, проте, було проведене до ухвалення президентських законів про спецстатус для Донбасу. Другим за цим показником виявився прем'єр Арсеній Яценюк (53,9%), третім – Анатолій Гриценко (48,8%), далі – Олег Ляшко (45,1%) та Віталій Кличко (44%).

7080e81-socis1.jpg.pagespeed.ce.Sq6EVnzHRv.jpg

Вся інфографіка: СОЦИС   В цілому, дії Президента повністю або, в основному, позитивно оцінювали 45,5% українців. Повністю, або в цілому негативно – 25,8%, 23,5% ставилися до його дій нейтрально.

3e872b9-socis2.jpg.pagespeed.ce.qlXaVaHxcb.jpg

61,8% опитаних вважають, що Порошенко тією чи іншою мірою справляється з обов’язками верховного головнокомандуючого. 26,6% вважають, що не справляється, а 11,5% не змогли оцінити цей напрямок в роботі президента. Найбільшою мірою люди підтримують такі кроки та ініціативи Президента як підвищення міжнародного авторитету України (85,3%), проведення заходів на підтримку армії та підвищення обороноздатності (79,1%), рішення про розпуск та дострокові вибори Верховної Ради (78,7%). Проведенням переговорів з Путіним заради досягнення миру та припинення війни повністю чи скоріше підтримують – 77,7%.

6b22a1a-socis3.jpg.pagespeed.ce.tywByCuf7y.jpg

 Щодо основних очікувань від Порошенка, то українці хотіливирішення проблеми Донбасу мирним шляхом – 49%, забезпечення територіально цілісності – 38,5%, підвищення зарплат та пенсій – 36,6%, стримування зростання цін – 33,7%, скорочення безробіття – 33%. Вирішення проблеми Донбасу силовим шляхом очікували 10,2%респондентів.

13695a9-socis5.jpg.pagespeed.ce.ExkEw-RS5L.jpg

В даному питанні респондент міг обрати декілька варіантів відповіді. Тому загальна сума відповідей значно перевищує 100%. Дослідження було проведене по всій території України (за виключенням АР Крим та частини Донбасу, де ведуться військові дії) 5 – 10 вересня 2014 року. Опитування проводилось методом особистого інтерв’ю за місцем проживання респондентів. Загалом було опитано 2800 респондентів у віці від 18 років і старше.


Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов