До кінця 2015 року Кабмін планує погодити з ЄС нову Воєнну доктрину

До грудня 2015 року включно Кабінет міністрів має розробити разом з ЄС нову редакцію Воєнної доктрини, а також програму розбитку армії та ВПК. Про це їдеться в розпорядженні Кабміну "Про затвердження плану заходів з виконання Угоди про асоціацію... на 2014-2017 роки". Згідно з документом, реформування українського війська буде частиною виконання розділу угоди "Політичний діалог та реформи" (ст.4 УА). До кінця наступного року уряд запланував "розроблення нової редакції Воєнної доктрини нових державних програм розвитку збройних сил, оборонно-промислового комплексу, інших документів оборонного планування з урахуванням євро інтеграційного пріоритету зовнішньої політики". В документі вказано, що партнером Києва щодо розробки нової воєнної доктрини та інших перерахованих документів буде Європейська служба зовнішніх дій (зовнішньополітична служба ЄС). Варто зазначити, що Угода не накладає жодних рамок на діяльність ВПК. Зокрема, за домовленістю Києва та Брюсселя, продукція воєнного та подвійного призначення не підлягає під дію зони вільної торгівлі з ЄС. План заходів з виконання Угоди про асоціацію був затверджений Урядом в середу, 17 вересня.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов