На Вінничині запровадили програму «Надійний тил»

Підтримка учасників антитерористичної операції на сході України – завдання кожного свідомого громадянина. До цієї благородної справи долучаються тисячі українців. Серед благодійників – відомий в області аграрій, засновник і директор одного з найпотужніших підприємств Вінниччини – АП НВП «Візит» Петро Юрчишин. Він ініціював програму «Надійний тил», яка має кілька напрямів: оснащення бійців АТО, реабілітація поранених, допомога родинам мобілізованих і добровольців, підтримка переселенців.

Нещодавно представники козятинської міської влади звернулися до нього з проханням надати транспорт для бійців АТО. Не зволікаючи, Петро Васильович доручив фахівцям підготувати до відправки в зону АТО автомобіль «Нива» з автопарку підприємства:

- Я вирішив, що ми цілком можемо передати нашим захисникам один з автомобілів, які є на підприємстві. Зараз немає нічого важливішого за захист Вітчизни.

Автомобіль «Нива», переданий в АТО, — далеко не єдиний приклад допомоги Петра Юрчишина українським військовим. Два КАМази з причепами з підприємства «Візит» уже поїхали на Схід. Багатьом учасникам АТО, мобілізованим з Вінниччини, Петро Юрчишин придбав каски і бронежилети, неодноразово з «Візиту» в зону АТО відправлялися продукти і побутові речі для вояків.

А нещодавно хмільницький санаторій «Радон» — структурний підрозділ АП НВП «Візит» почав приймати на реабілітацію поранених в АТО бійців. Курс реабілітації вже проходять 20 військовослужбовців, серед яких є й бійці калинівського «Ягуару».

Директор санаторію Микола Андрійчук зазначає:

– У нашому санаторії створено всі умови для відновлювального лікування хворих з патологією опорно-рухового апарату, тому ми маємо можливість допомогти пораненим. Крім того, їм потрібна психологічна реабілітація після всього, що довелося пережити. Професійний медперсонал, затишні кімнати, спокійна обстановка, сприяють поверненню поранених бійців до нормального життя. Ми приймаємо на реабілітацію не лише наших земляків, до нас приїздять бійці з усієї України. Звичайно, реабілітаційне лікування надається пораненим безкоштовно.

– Допомога бійцям АТО – це нині святий обов’язок кожного з нас, – наголошує Петро Юрчишин. – Сьогодні головним пріоритетом як для Президента, так і для всіх нас, є збереження і захист людських життів. Петро Порошенко майже щодня звітує про звільнення заручників, які перебували в полоні у терористів. Цим людям також потрібна  реабілітація. Ми готові приймати їх у своєму санаторії. Ми переможемо тільки тоді, коли всі об’єднаємося у боротьбі за мир і перемогу.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов