Гройсман візьме участь у Х Українському муніципальному форумі в Одесі

18 вересня Віце-прем’єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Гройсман візьме участь в Х Українському муніципальному форумі в Одесі. Володимир Гройсман виступить з доповіддю щодо сучасного стану економіки України і першочергових завдань держави та органів місцевого самоврядування з подолання найголовніших проблем. У Форумі, який триватиме два дні, планують взяти участь близько 250 міських, селищних, сільських голів з усіх областей України, представники Уряду, міністерств та інших державних органів влади, народні депутати, вітчизняні та міжнародні експерти. Учасники Форуму обговорюватимуть три блоки питань: І. Стан бюджетного забезпечення територіальних громад у завершальний період 2014 року та пропозиції Асоціації міст України і Уряду на 2015 рік. ІІ. Завдання і шлях енергозабезпечення міст у сучасних умовах. ІІІ. Проблеми міст, пов’язані з кризовою ситуацією на Сході України, та шляхи їх вирішення. За підсумками дискусії буде прийнято Звернення учасників Х Українського муніципального форуму до вищих органів державної влади щодо якнайшвидшого вирішення проблемних питань місцевого самоврядування. 19 вересня робота Форуму продовжиться Днем місцевого економічного розвитку.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов