Штаб Анатолія Гриценка та спостерігачі ОПОРИ не зійшлися у поглядах щодо політагітації

Як відомо, політична партія «Громадянська позиція» (Анатолій Гриценко) вже зареєструвала свій список кандидатів у народні депутати  і стала суб’єктом виборчого процесу.  Свою агітаційну кампанію у на Вінниччині  партія почала з порушення. Зокрема, у містах Вінниця та Калинівка (ВО №13) з’явилися білборди «Громадянської позиції» без вихідних даних, тобто на них не вказані «відомості про замовника цих матеріалів, установу, що здійснила друк, або вказівку, що друк здійснено з використанням обладнання, що належить партії, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск» (п. 7 ст.68 Закон «Про вибори народних депутатів України»). А оскільки, партія «Громадянська позиція» вже є суб’єктом виборчого процесу, то на її друкованих матеріалах мають бути такі дані.  Варто зазначити, що відповідно до Закону «Про вибори народних депутатів (п.3. ст. 68): «Політична реклама - це розміщення або поширення матеріалів передвиборної агітації за допомогою рекламних засобів. До політичної реклами належить також використання символіки або логотипів партій - суб'єктів виборчого процесу». Отже, у даному випадку агітаційна продукція партії «Громадянська позиція» належить до політичної реклами, оскільки містить назву партії, і таким чином, на ній мають бути вихідні дані. У Вінницькому обласному штабі партії «Громадянська позиція» (Анатолій Гриценко) заперечують те, що дані білборди є політичною агітацією. За словами заступника голови Вінницького обласного штабу партії «Громадянська позиція» (Анатолій Гриценко) Романа Мельника, «це не політична реклама, оскільки там немає назви партії». «На білбордах написано, що це просто громадянська позиція. Крім того, там немає назви нашої партії, яка називається політична партія «Громадянська позиція» (Анатолій Гриценко)», - прокоментував Роман Мельник.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов