Вінничан запрошують відвідати виставку «Сучасний дім»

У приміщенні Вінницької торгово-промислової палати, де проходить Міжрегіональна спеціалізована виставка «Сучасний дім», 17 вересня з ініціативи Департаменту регіонального економічного розвитку облдержадміністрації відбулась зустріч - презентація з виробниками сучасного котельного обладнання, яке працює на альтернативних видах палива.

1(335).jpg

До участі у заході були запрошені заступники голів райдержадміністрацій та міських голів міст обласного значення.

8(76).jpg

На необхідності такої зустрічі та основних аспектах енергозбереження в умовах наближення опалювального сезону 2014-2015 років зупинився у вступному слові перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко: «Ми сьогодні живемо в умовах важких викликів - антитерористична операція на Сході та фактичне ведення енергетичної війни з Росією. В цій залі присутні виробники Вінницької області, які виготовляють опалювальні пристрої, котли, що працюють на альтернативних видах палива. Наше завдання - відпрацювати модель, за якою підприємства-виробники надавали б споживачам обладнання, надалі здійснюючи його сервісне та гарантійне обслуговування. Ми хочемо максимально завантажити замовленнями саме підприємства Вінницької області, щоб податкові кошти через ці підприємства повертались до обласного бюджету».

10(66).jpg

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов