З території Вінницької області вивезено 67,725 тонн непридатних хімічних засобів захисту рослин

Як повідомляє Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації, у квітні 2014 року за кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища (1,5 млн. грн.) з області вивезено 67,725 тонн ХЗЗР для їх подальшого високотемпературного спалювання. Роботи проводились S.I.Group Consort Ltd. на території 12 сільських рад Чернівецького, Піщанського та Мурованокуриловецького районів. З Чернівецького району вивезено 51,5 тонн непридатних ХЗЗР, з Піщанського та Мурованокуриловецького районів – відповідно 5,925 та 10,3 тонн.

Відходи були затарені у спеціальні транспортні ємкості. За попередніми роботами та навантаженням спостерігали члени спеціальної комісії, серед яких були представники департаменту екології та природних ресурсів, Вінницької міжрайонної прокуратури з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері, управління цивільного захисту, очільники органів місцевої виконавчої влади, представники виконавця та субпідрядника. Відходи, відповідно до митних декларацій та Базельської конвенції про контроль за транскордонним перевезенням небезпечних відходів та їх знешкодження, доставлені на територію спеціального підприємства у Франції для подальшого високотемпературного спалювання.

Наразі з обласного фонду ОНПС виділено 1 мільйон гривень для проведення наступного етапу таких робіт на території області. Наразі проводиться тендер на виконання таких робіт.

Також до Міністерства екології та природних ресурсів України поданий запит на виділення з державного фонду ОНПС 79 мільйонів 800 тисяч гривень для знищення непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР) і тари від них, що складовані на території Джуринського отрутомогильника.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов