• Головна
  • Добренок - інтерактивний портал для турботливих мам
Реклама
08:30, 19 вересня 2014 р.

Добренок - інтерактивний портал для турботливих мам

Реклама

Український інтернет поповнився новим проектом для вагітних і майбутніх мам - Добренок (www.dobrenok.com). Головною особливістю сайту стала повна свобода дій для користувачок, які можуть використовувати його не тільки як інформаційний ресурс, але і як соціальну мережу.

Портал Добренок розроблений на основі популярного в Україні сайта Дитина Інфо, який упродовж п'яти років допомагав вагітним і вже народившим мамам. Тепер користувачки нового інтерактивного сайту зможуть самостійно давати поради однодумницям і користуватися великою кількістю корисних функцій.

Для того, щоб повноцінно оцінити роботу порталу для мам, слід пройти просту реєстрацію і заповнити аккаунт інформацією про себе і про свого малюка. Після цього, кожна користувачка зможе вести діалоги з іншими мамами, давати їм поради, розміщати фотографії та ознайомлюватися з корисною інформацією про здоров'я, освіту та відпочинок свого малюка. Щодня фахівці Добренка оновлюють портал новими фактами про догляд за дитиною, його психологічних особливостях і відносинах з батьками.

Портал підрозділяється на 8 основних розділів: життя, здоров'я, освіта, відпочинок, сервіси, відповіді, відео та календар. Досвідчені психологи, педіатри та юристи, що співпрацюють з порталом, торкнулися всіх найбільш важливих аспектів життєдіяльності мами і її малюка.

Директор з розвитку порталу Добренок Іван Григор'єв повідомив, що сайт являє собою зосередження основних сервісів, які стануть корисним джерелом для правильного і уважного догляду за малюком. Тут у користувачок з'явиться можливість скласти календар щеплень дитини, а також вибрати кращі клініки, нянь та освітні заклади для нього.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...