• Головна
  • Антимонопольний комітет розпочинає перевірки у Вінниці
10:20, 1 липня 2011 р.

Антимонопольний комітет розпочинає перевірки у Вінниці

Територіальний підрозділ комітету перевірить діяльність об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та надання адміністративних послуг різних органів влади.

Як пояснив голова територіального відділення Антимонопольного комітету України Микола Слободянюк, ця перевірка здійснюється за дорученням Президента України та Кабінету міністрів.

- Президент і уряд доручили Антимонопольному комітету перевірити діяльність обєднань співвласників. Створення таких об’єднань – справа прогресивна але нова. Тому наш комітет має на меті перевірити, як об’єднання співвласників працюють з надавачами тих чи інших послуг. Щоб надавані послуг, особливо природні монополії не порушували вимог конкурентного законодавства, - сказав Микола Слободянюк.

Територіальне управління комітету разом із відділом який курує діяльність об’єднань співвласників у міській радів хоче провести нараду у формі „круглого столу” з представниками об’єднань.

- Цей захід заплановано на першу декаду липня. Ми хочемо зустрітися з представниками об’єднань співвласників і довести до їх відома вимоги законодавства про конкуренцію, - говорить Микола Слободянюк.

Щодо перевірки органів, які надають підприємствам і організаціям різноманітні адміністративні послуги то про ці перевірки Микола Слободянюк сказав:

- Як відомо, глава держави наголосив, що в Україні занадто велика кількість органів, що надають різноманітні дозволи, ліцензії та інші адміністративні послуги. Ми отримали завдання перевірити, як формуються ціни і тарифи на ці послуги і чи немає у діях державних органів та органів місцевого самоврядування порушень конкурентного законодавства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...