Україна не отримала спецстатус союзника, що не входить до НАТО - Порошенко

США не надасть Україні спецстатус союзника, що не входить до НАТО. Про це йшлося в інтерв’ю Президента України Петра Порошенка, яке він дав телеканалу CNN, повідомляє УНН. Відповідаючи на запитання журналіста телеканалу, про те чи сказав ні президент США у відповідь на прохання надати Україні такий спецстатус, П.Порошенко повідомив: “Він сказав: ні, тому що у нас вже є особливий статус рівні співпраці між США і Україною. Рівень співпраці у сфері безпеки і оборони набагато вищій, ніж просто статус партнера що не є членом НАТО, як наприклад Аргентина”. П.Порошенко зауважив, що Україна перебуває в особливому статусі стратегічного партнера США з безпеки і оборони. Ми отримали більше, ніж ми попросили”, — сказав Президент України. Він додав, що абсолютно задоволений. Нагадаємо, 18 вересня відбувся візит Петра Порошенка у США. Президент України провів зустріч з Державним секретарем США Джоном Керрі та з представником Конгресу США Дж.Бейнером. Із Керрі Порошенко обговорив подальшу макрофінансову допомогу Україні. Згодом Петро Поршенко прибув на спільне засідання Палат Конгресу США, де його зустріли оплесками. Він виступив перед членами Конгресу і висловив упевненість, що США допоможуть зберегти територіальну цілісність України, а також попросив, США надати Україні особливий статус союзника з безпеки.


Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов