Сьогодні НБУ планує провести валютний аукціон

НБУ сьогодні планує проведення валютного аукціону. Іноземна валюта, за якою укладатимуться угоди на аукціоні: долари США. Про це повідомляє з посиланням на прес-службу Національного банку України. Тип операції: продаж іноземної валюти для задоволення потреб клієнтів. Мінімальна сума кожної заявки банку: 500 тис. дол. США. Заявки мають бути подані в електронній формі за допомогою програмного комплексу “Система підтвердження угод на міжбанківському валютному ринку України Національного банку України” до 15 години за київським часом 18 вересня 2014 року. Кількість заявок від кожного банку не обмежена. У кожній заявці банк визначає цільові потреби в купівлі іноземної валюти. Розмір бронювання грошового забезпечення в національній валюті для оплати іноземної валюти повинен становити 100% за кожною заявкою за курсом, визначеним банком. Грошове забезпечення в національній валюті для оплати іноземної валюти перераховується на рахунок Національного банку України до 15 години за київським часом 18 вересня 2014 року. Куплена на валютному аукціоні іноземна валюта повинна бути використана за цільовим призначенням протягом п’яти робочих днів із дня зарахування цієї валюти на кореспондентський рахунок уповноваженого банку. Нагадаємо, на останньому валютному аукціоні 8 вересня Національний банк України задовольнив 100% заявок на купівлю валюти. Тоді з валютного аукціону було продано 94 млн доларів США.


Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов