У прикордонних районах Вінниччини міліція з прикордонниками посилюють блок-пости

На магістральних шляхах прикордонних районів Вінниччини силовики облаштовують посилені блокпости. Спільні пости міліції, прикордонників та громадськості здійснюють контроль та огляд усього транспорту, перевірку вантажів. Додаткові укріплення та блок-пости з’явилися в пунктах перетину держкордону в Могилеві – Подільському, Ямполі, Піщанці. Керівник вінницької міліції Ігор Моренець здійснив робочу поїздку до Могилів-Подільського району, під час якої провів інспектування таких укріплень, ознайомився з роботою Могилів-Подільського прикордонного загону та митниці. В Могилів-Подільську на блок-посту спільно з міліцією та прикордонниками несуть службу представники місцевої самооборони. Керівник вінницької міліції Ігор Моренець здійснив робочу поїздку до Могилів-Подільського району, під час якої провів інспектування таких укріплень, ознайомився з роботою Могилів-Подільського прикордонного загону та митниці. В Могилів-Подільську на блок-посту спільно з міліцією та прикордонниками несуть службу представники місцевої самооборони. За словами головного міліціонера області, основним завданням роботи спільних блок-постів є виявлення зброї, боєприпасів, наркотичних засобів, які можуть ввозитися через кордон а також перевірка документів у громадян, інші питання, пов’язані з безпекою та охороною громадського порядку в даному регіоні. Такі заходи допомагають в цілому покращити криміногенну ситуацію в регіоні та забезпечити безпеку людей. Активний інформаційний обмін між силовиками, спільні  наради та навчання, посилена присутність спільних озброєних патрулів говорять про те, що Вінниччина здатна забезпечити правопорядок та не допустити дестабілізації обстановки. З огляду на військові дії в зоні АТО міліціонери просять громадян з розумінням поставитись до посилених перевірок документів та огляду автотранспорту.   Начальник Могилів-Подільського прикордонного загону полковник Рустам Алієв зазначив, що наразі для недопущення проникнення на територію України сеператиськи налаштованих громадян або диверсійних груп патрулювання державного кордону здійснюється спільно з працівниками міліції. До цих заходів залучаються представники громадських формувань.

62084dfd03b2cdb415767674bcdfb578.jpg 

ddf2c1144e1e037de78537e90fbf1c19.jpg f0911776f2fb05dbb8faab5a96dc4d59.jpg

4845abc33bb0e52e5a60f41cb4b08a29.jpg

 9847ca0dbcaa210aec583059d0a0eabd.jpg 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов