• Головна
  • «Вінницяоблводоканал» обіцяє спростити життя споживачам
16:52, 1 липня 2011 р.

«Вінницяоблводоканал» обіцяє спростити життя споживачам

Обласне комунальне підприємство «Вінницяоблводоканал» скоротило терміни виконання різних робіт та надання дозвільних документів.

Про це повідомив директор комунального підприємства «Вінницяоблводоканал» Василь Сиска на черговому засіданні Ради підприємців у Вінницькій міські раді29 червня.

Комунальне підприємство «Вінницяоблводоканал» розпочинає працювати по-новому із мешканцями обласного центру. Особливо це відчують підприємці, які раніше витрачали на укладання короткострокового договору із підприємством близько трьох місяців, а тепер на це у них буде йти максимум три дні

Питання про спрощення дозвільних процедур з надання послуг водоканалу підприємці піднімали на попередньому засіданні Ради. Тоді міський голова Володимир Гройсман звернувся до керівництва цього підприємства з пропозицією відпрацювати нову систему, яка дозволить значно скоротити час оформлення дозвільних документів.

В результаті роботи по оптимізації термінів виконання різних робіт відбулись наступні зміни: виготовлення технічних умов триватиме протягом 10 днів (раніше - 30 днів); обстеження об'єкту - 2 дні (раніше 10); виготовлення проектно-кошторисної документації буде виконуватись протягом 10 днів (замість 30); прийом громадян буде здійснюватись щоденно (раніше - 2 дні на тиждень).

Усі ці терміни будуть зафіксовані в окремому наказі директора підприємства, а за дотримання виконавської дисципліни буде здійснюватись ретельний контроль. «Для того, аби щось змінити у роботі підприємства, і щоб це було зручно і людям, і працівникам установи, - потрібно приймати системні рішення, - говорить міський голова Володимир Гройсман. - Тому дуже добре, що на «Водоканалі» будуть запроваджені зміни в напрямку роботи із споживачами».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...