Вчені здійснили квантову телепортацію на 25 кілометрів

У своєму експерименті вчені рознесли два заплутаних фотона на відстань 25 кілометрів по оптичному волокну. Одна з частинок (друга) виявилася при цьому в кристалі. Далі фізики змінили квантовий стан першого фотона, подіявши на нього третім. В результаті стан другої частки (яка перебувала в кристалі) змінилося. Таким чином вчені спостерігали прояв квантової нелокальності: хоча фотони були рознесені на відстань 25 кілометрів, зміна стану одного з них позначилося на іншому. Дослідники поліпшили своє попереднє досягнення десятирічної давності, коли на відстань шести кілометрів переміщували стан фотона. Телепортація по оптоволокну здійснюється важче, ніж по повітрю. Це пов'язано із взаємодією фотонів зі склом, в ході якого вони втрачають значну частину первісної інформації. В ході роботи вчені відзначили високу точність своїх вимірів. За їх словами, це може привести до прогресу у використанні заплутаних фотонів в квантової криптографії.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов