До Вінниці переведуть Донецький національний університет

Міністерство освіти і науки працює над проектом переведення Донецького національного університету в один з інших регіонів України. Про це повідомив керівник відомства Сергій Квіт. Найвірогідніше, це буде Вінниця. "Мова йде про те, що ректор (університету), переважна більшість студентів і викладачів зайняли принципову патріотичну позицію. Вони хочуть зберегти свій університет як інституцію, що має власні академічні традиції, й розвивати його надалі", – написав Сергій Квіт на своїй сторінці в Facebook. Пізніше у коментарі ТСН голова відомства зазначив, що саме Вінниця, найвірогідніше, прийме Донецький національний університет. "Найвірогідніше, ми його (Донецький національний університет – ред.) перенесемо у Вінницю. Ми вже підшукали відповідні приміщення, міський голова Вінниці в курсі справи, на цю тему ми говорили і нас підтримують прем'єр-міністр Яценюк та віце-прем'єр Гройсман, – сказав Квіт. – Сьогодні, я думаю, ректор цього університету виїде у Вінницю, щоб узгоджувати цю справу", – додав Квіт. У свою чергу, вінницька міська влада докладуть всі зусилля, щоб прийняти і розмістити університет, але це пов'язане з комплексом практичних проблем, тому деталі поки не розголошуються. "На даний момент є кілька варіантів. Не стану про них говорити, поки не зустрінуся з ректором і не обговорю з ним робочі моменти", – розповів кореспонденту «РЕАЛу» в.о. міського голови Вінниці Сергій Моргунов. Порожніх навчальних корпусів у Вінниці немає, але в кожному з вузів достатньо площ, а це може означати, що, як варіант, донецьких викладачів і студентів розмістять по місцевих університетам. Враховуючи, що вінницькі вузи розташовані компактно, подібний підхід не стане перешкодою для нормального навчального процесу. Варто відзначити, що в ДонНУ налічується понад 18 тисяч студентів і аспірантів. Традиційно в національних рейтингах вуз займає місця в першій або другій десятці, враховуючи його наукову та навчальну базу вважається одним з найкращих навчальних закладів в Україні.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов