Поляки встановлюють еміграційний рекорд

Поляки, як і раніше, залишають країну і не мають наміру повертатися. "Ми наближаємося до рекорду 2007-го року. Тоді за кодоном проживало 2,27 млн осіб", - пише Rzeczpospolita. Останні статистичні дані свідчать, що в 2013 році понад 2,2 мільйона поляків залишалися більше трьох місяців за кордоном. У 2012 році таких було 2,1 мільйона осіб. Професор Крістіна Ігліцька, віце-президент фонду Polski Razem, сказала в інтерв'ю газеті, що ці цифри шокують. "Країна, яка бездумно позбавляється від величезної кількості в основному молодих людей, дуже сильно на цьому втрачає", - сказала вона. Rzeczpospolita вказує, що найбільше польських іммігрантів приїжджає до Німеччини, яка з 2011 року відкрила свій ринок праці для поляків. Тепер їх там живе приблизно 500 тисяч. Але найбільше у світі громадян Польщі мешкає у Великобританії – приблизно 650 тисяч осіб. Велика діаспора зосереджена в Ірландії, де із 4 мільйонів населення 120 тисяч є поляками.


Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов