Суспільно-політична ситуація змусила українців частіше читати новини в інтернеті

Українські користувачі пошукової системи Яндекс станом на літо 2014 року в 4 рази частіше стали шукати новини в інтернеті порівняно з осінню минулого року. "Зміна політичної ситуації в Україні в 2013-2014 рр також відбилася на запитах користувачів, перш за все про поточні події або сайти з новинною інформацією. Наприклад, частка запитів зі словами "новини"або "новости" до літа 2014 року зросла майже в чотири рази порівняно з осінню 2013 року", - повідомляє прес-служба одного із інтернет-пошуковиків. Значно збільшилася кількість навігаційних запитів з назвами сайтів популярних новинних видань. Разом з тим, користувачі не перестають цікавитися іншою інформацією, і список найпопулярніших в пошуку тем практично не змінився. Теми запитів можна об'єднати в чотири великі групи, пов'язані з різними сферами життя - роботою, освітою, дозвіллям, пошуком товарів і послуг. Приблизно половина всіх запитів українських користувачів - це запити про дозвілля: розваги, соціальні мережі, всілякі хобі, культурні заходи.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
13 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов