Тривожні кнопки допомогли затримати 615 правопорушників

Управління Державної служби охорони при УМВС України у Вінницькій області здійснює встановлення тривожних кнопок «Терміновий виклик міліції». Це робиться з метою покращення охорони громадського порядку та більш якісного і швидкого реагування на порушення правопорядку.

Завдяки централізованій системі швидкого виклику міліції підвищується ефективність діяльності нарядів міліції, задіяних для охорони не лише об’єктів, а й громадського порядку. Завдяки цьому вдається скоротити час реагування груп затримань на повідомлення громадян про злочини та інші протиправні дії і затримання злочинців. Адже злочин розкривається набагато швидше по «гарячих слідах», оскільки найважливіше, що може бути у працівників міліції, це час, що не витрачається на переслідування злочинця.

Тривожні кнопки встановлюються в місцях великого скупчення людей: супермаркетах, ресторанах, розважальних закладах. Якщо територія охоронюваного об’єкту велика, наприклад, сучасний торговий центр, то даний пристрій може знаходитись у кількох людей одночасно. В залежності від того, хто став очевидцем протиправних посягань, чи до кого звернулись громадяни з проханням про допомогу, той і зможе відразу викликати наряд Державної служби охорони. Держохоронці, в свою чергу, максимально швидко відреагують для знешкодження порушника та подальшу його передачу до райвідділу міліції.

Так, на Вінниччині встановлено вже 248 таких пристроїв. З початку року на пульт централізованого спостереження підрозділів ДСО області надійшло 895 сигналів «тривога», при цьому було затримано 615 правопорушників. В установах, які обладнані даним пристроєм, є інформаційні таблички про оснащеність даного закладу пристроєм термінового виклику міліції. 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов