Іран сподівається, на скасування санкції, тоді країна зможе експортувати газ

Іран пропонує себе як надійне джерело газу для Європи в світлі російсько-українського газового конфлікту. Про це президент Ісламської Республіки Хасан Рухані заявив своєму австрійському колезі Хайнцу Фішеру в кулуарах Генеральної асамблеї ООН в Нью-Йорку. У разі зняття санкцій й інвестування достатніх коштів у створення сучасного газопроводу Іран міг би до початку 2020-х років відправляти до Європи 10-20 млрд кубометрів газу в рік. Уряд в Тегерані готовий поставляти газ через Австрію до Європи. В Євросоюзі всерйоз розглядають питання про постачання газу з Ірану, зазначають західні ЗМІ. "Іран входить до списку наших головних пріоритетів як один із середньострокових заходів, які допоможуть знизити залежність від російських поставок газу. Іранський газ може легко надходити до Європи, і намітилося явне політичне зближення між Тегераном і Заходом", - повідомило джерело в Єврокомісії, яке бере участь в розробці енергетичної політики ЄС. Іран має другі за обсягом запаси природного газу у світі (після Росії). Однак для того, щоб він міг постачати блакитне паливо до Європи необхідно вирішити два завдання - політичне та технічне. По-перше, санкції з Ісламської Республіки ще не зняті і, як вважають дипломати, остаточне вирішення питання про ядерну програму Ірану навряд чи можливе до крайнього терміну 24 листопада. По-друге, не існує достатньо розвиненої газопровідної інфраструктури. Європа могла б купувати іранський газ через Туреччину. Однак пропускна здатність вже існуючого газопроводу Тебріз-Анкара не дозволяє прокачувати великі обсяги палива.


Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов