Президент Ємену попередив про можливість громадянської війни

Ємен перебуваєна межі громадянської війни, яка може спалахнути після того, як шиїтські заколотники (хоусити, прихильники руху Ансар Аллах) практично повністю захопили контроль над столицею – містом Сана. Про це заявив президент країни Абд Раббо Мансур Хаді в середу, 24 вересня. "Бої в Сані демонструють гіркоту боротьби між членами нашого суспільства і небезпеку перерости в громадянську війну", - говорить президент Ємену. Раніше столиця опинилася, по суті, під контролем шиїтських бунтівників, які прорвали оборону сил безпеки Сани 18 вересня. Прихильники хоуситів встановили контрольно-пропускні пункти на більшості вулиць міста і почали збройне патрулювання. У неділю, 21 вересня, президент країни і делегація шиїтських бунтівників підписали угоду про мирне врегулювання кризи, яка передбачає припинення вогню і формування нового кабінету міністрів, де шиїтська меншина буде представлено нарівні з іншими політичними партіями. Відповідно до документа, хоусити мали припинити сидячі страйки, розібрати намети і покинути всі зайняті урядові установи.   За даними міністерства охорони здоров'я і народонаселення, всього з 16 вересня за дні сутичок в країні загинули близько 270 осіб.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов