
11:46, 25 вересня 2014 р.
У Севастополі оголошено надзвичайну ситуацію через відключення Укртелекому
У Севастополі введено режим надзвичайної ситуації для всіх органів управління та Севастопольтелекому у зв'язку з припиненням Укртелекомом надання своїх послуг на території міста. Про це повідомляє управління зв'язку та інформаційних технологій уряду Севастополя. "ГУП Севастопольтелеком вжити заходів до відключення технологічного управління мережею фіксованого зв'язку з боку України. Забезпечити фіксований зв'язок екстрених служб всіма доступними способами. Забезпечити підтримку працездатності всієї мережі фіксованого зв'язку", - повідомляється в постанові. Управлінням, установам і організаціям, які залучені до забезпечення фіксованого зв'язку міста, наказано створити оперативний штаб. "Таким чином нам вдалося присікти спроби не лише технологічного відключення, але і знищення об'єктів зв'язку, що могло привести до непередбачуваних наслідків у забезпеченні життєдіяльності Севастополя", - зазначили в управлінні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Підготовка до школи у Вінниці: як обрати рюкзак і канцелярію
Новини компаній
13:00
19 червня
12:18
18 червня
14:51
15 червня
Оголошення
13:43, 17 червня
11
08:48, 9 червня
14:18, 20 червня
13
14:57, 9 червня
09:27, 15 червня
12
Коментарі