У ПрАТ «Могилів-Подільський кар’єр» позабирали земельні ділянки за несплату

Рішенням Господарського суду Вінницької області задоволено позовні вимоги Могилів-Подільського міжрайонного прокурора. А саме: розірвано договір оренди на земельну ділянку промислового призначення площею понад 11 га, яка знаходиться на території Немійської сільської ради, з ПрАТ «Могилів-Подільський кар’єр». Таку позицію прокуратура зайняла в зв'язку з тим, що вказане підприємство постійно ухилялось від орендної плати за землю, вартість якої перевищує 3 млн грн. На разі, відстоюючи й надалі інтереси держави, прокуратурою до суду подано позовну заяву про стягнення з боржника більш як 60 тис грн боргу.

Крім того, за принципової позиції прокуратури, рішенням суду розірвано ще один договір з цим недобросовісним орендарем. Як повідомив Могилів-Подільський міжрайонний прокурор Богдан Цвігун, ПрАТ «Могилів-Подільський кар’єр» користувалось і понад 12 га землі за межами Озаринецької сільської ради, нормативна грошова оцінка якої складає майже 3,5 млн грн, однак, і в даному випадку не виконувало умов договору. Позов прокуратури про стягнення заборгованості з підприємства в сумі близько 73 тис грн перебуває на розгляді суду. 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов