ДАІ нагадує «З 1 жовтня увімкни світло»

Відповідно до внесених змін до правил дорожнього руху від 11.02.2013 року, з 1 жовтня водії, які рухаються в світлий час доби за межами населених пунктів повині вмикати денні ходові вогні або фари ближнього світла. Багато водіїв кажуть, що витрати пального при цьому більшають, і системи освітлення машини частіше виходять з ладу. А це вже — зайві витрати для автомобілістів.Втім, є і зворотний бік цієї проблеми: певна статистика стверджує, що така норма зменшує кількість дорожньо-транспортних пригод за участі транспортних засобів у світлу пору доби на 5—15%. Значна кількість ДТП обумовлена несвоєчасним виявленням іншого транспортного засобу, зокрема на перетинах доріг. Тому на автомобілі нового покоління вже у заводській комплектації встановлюють денні ходові вогні, які можуть вмикатися автоматично при запуску двигуна, а в країнах Європи, як Швеція, Фінляндія використання ближнього світла фар в світлий час доби практикують із 70-х років минулого століття, а з 1995-го воно обов'язкове і для всіх країн Європи. Якщо порівняти витрати пального зі збереженими людськими життями (навіть якщо йдеться про одне життя!), то, додаткові витрати водіїв будуть цілком мізерними.

За порушення правил користування попереджувальними сигналами наступає відповідальність за ст.. 122 ч. 2 КУпАП у вигляді штрафу від 425 до 510 грн. 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов