• Головна
  • Чи готова армія до зими? Перевіряє Порошенко
11:59, 6 жовтня 2014 р.

Чи готова армія до зими? Перевіряє Порошенко

Президент України – Верховний головнокомандувач Збройних Сил Петро Порошенко наголошує на необхідності термінового вирішення всіх питань забезпечення армії перед зимою.

Перебуваючи з робочою поїздкою на Житомирщині, Глава держави зазначив, що переглянув стан готовності Збройних Сил України до зими. «Ми маємо зробити все, щоб воїн був нагодований, у теплі. Бліндажі та фортифікаційні споруди, які зараз будуються на лінії зіткнення, мають забезпечити не лише безпеку, але й відносний комфорт, у тому числі – і взимку», - сказав Президент у спілкуванні з представниками ЗМІ.

За словами Президента, на сьогоднішній день будівництво першої та другої лінії оборонних укріплень виконано на 80%.

Президент наголосив на необхідності зняття бюрократичних процедур у питанні забезпечення військовослужбовців зимовим одягом. Він звернув увагу військового командування на необхідність негайного, до 10 жовтня, вирішення цього питання.

«Ми зробимо все можливе для того, щоб, використовуючи той досвід, якого ми набули протягом антитерористичної операції, значно підвищити рівень захисту, комфорту і безпеки, а також піклування про наших солдат, які конче потребують уваги і з боку влади, і з боку народу», - сказав Глава держави.

Президент висловив особливу подяку волонтерам, які надають допомогу армії. «Ви знаєте, що створено відповідний комітет координації зі Збройними Силами, Національною Гвардією та прикордонними військами. Я впевнений, що покращення координації цих дій буде лише на користь нашій спільній справі», - наголосив Глава держави.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...