• Головна
  • Студенти Вінницького аграрного доїтимуть корів та робитимуть морозиво
11:23, 13 липня 2011 р.

Студенти Вінницького аграрного доїтимуть корів та робитимуть морозиво

Вінницький національний аграрний університет планує будівництво молочнотоварного комплексу для практичних занять студентів.

Про це ВИННИЦА.info повідомив проректор Вінницького національного аграрного університету Григорій Заболотний.

Він розповів, що в селі Агрономічне (Вінницький район) на базі аграрного університету планується будівництво молочно-тваринницького комплексу на 500 корів. «Ми також плануємо обладнати комплекс лабораторією та побудувати цех для переробки молока з подальшим виробництвом готової продукції, яку самі ж студенти будуть реалізовувати», - розповів Г.Заболотний.

Він наголосив, що головне завдання університету забезпечити якісне навчання учнів, які окрім теорії мають знати ще й практику. «Головне наше завдання зробити європейський університет, щоб студенти бачили процес підготовки, дойки. Так як закордоном – 2 дні лекції три дні на виробництві», - сказав Г.Заболотний.

Проректор університету також повідомив, що обсяг інвестицій в будівництво такого комплексу при університеті складе 18 млн. грн., він розміститься на 1,8 тис. га, враховуючи забезпеченням корів кормовою базою.

За словами Г.Заболотного, наразі розроблена уся проектно-кошторисна документація, але «дати старт» початку будівництва має Міністерство аграрної політики та продовольства, якому саме і підпорядкований університет.

Довідка.

Вінницький національний аграрний університет створений у 1982 році, з 2009 року Президентом України Віктором Ющенко університету присвоєно статус національного. Сьогодні університет забезпечений 300 га власних земель для навчального процесу, лабораторією, а також сільгосптехнікою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...