• Головна
  • Сучасна королева романсів Ірина Швець
10:04, 15 жовтня 2014 р.

Сучасна королева романсів Ірина Швець

Неперевершена солістка вінницької філармонії, кавалер ордену Княгині Ольги та заслужена артистка України Ірина Швець у день свого народження подарувала прихильникам захоплюючий музичний вечір. Чаруючі звуки класичних романсів, дива з перенесенням у часі та зміною образів і, нарешті, море квітів та океан овацій для улюбленої артистки від вдячних вінницьких слухачів. Але, про все по черзі.

Сучасна королева романсів Ірина Швець, фото-1

Напівтемна зала Вінницької обласної філармонії перетворилась у затишну невеличку квартирку старенького конферансьє, який пригадує минуле, перебираючи листки зі свого щоденника. У цій ролі виступив заслужений артист України, актор Вінницького музично-драматичного театру ім. Садовського Анатолій Вольський. Постановником вечору романсів, просякнутого світлою ностальгією, виступила його дружина, заслужена артистка України та режисер Таїсія Славінська.

Сучасна королева романсів Ірина Швець, фото-2

Заглиблений у думки про часи, що давно минули, старий конферансьє розповідає: «Її називали «Мадам Аншлаг» за завжди повні зали, або ж «Білою циганкою» за пристрасну манеру співу. Її чарівний голос заворожував публіку, що вірила кожному її слову, кожному звуку!». І от на сцену виходить, здається сама Ізабелла Юрьєва. У зірку естради 20-30 років минулого сторіччя перетворилась Ірина Швець, яка під акомпанемент блискучого піаніста Володимира Тюріна виконала відомі романси, у тому числі класичний «Всё, что было». Сильний, пристрасний голос, дивовижні сердечні інтонації, пікові переживання палких героїнь романсів – Ірина Швець оживила на сцені епоху, що давно відійшла.

Сучасна королева романсів Ірина Швець, фото-3

І знову спогади конферансьє. Клавдія Шульженко – примадонна радянської естради, виконавиця культових пісень. Силою свого артистизму Ірина Швець блискуче виконала роль відомої співачки. З якою емоційністю, з яким темпераментом вона співала відомі романси «Три вальса», «Записка», «Руки»! Звучало не архівне ретро, а пісні про вічні почуття, яким пані Ірина надала особливого звучання завдяки своєму таланту.

Сучасна королева романсів Ірина Швець, фото-4

І знову пожовтілі листки з блокноту спогадів старого конферансьє. Любов Орлова – ця жінка – ціла епоха, цілий блискучий світ кінематографу і естради 1930-1940-х. Про зіркову акторку ходило чимало легенд, але що нам до того, якою вона була в житті, якщо плівка зберегла чудесні образи втілені нею. І ось на сцену впурхує героїня фільму «Весна», звучить відома мелодія І. Дунаєвського. Якою артистичною та запальною показала себе Ірина Швець. Зал наспівував та аплодував без упину!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...