• Головна
  • Hewlett-Packard починає співпрацювати з Вінницьким національних технічним університетом
16:26, 22 жовтня 2014 р.

Hewlett-Packard починає співпрацювати з Вінницьким національних технічним університетом

Голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник провів зустріч з представниками компанії Hewlett-Packard в Україні, присвятивши її питанням співпраці обласної влади та освітніх установ регіону з провідними спеціалістами даної компанії. Участь у зустрічі також взяв Радник Президента України з питань енергетичної політики, енергетичної безпеки, енергоефективності та конкурентоздатності української економіки Олександр Домбровський.

В ході спільного брифінгу учасники зібрання прокоментували результати перемовин та повідомили про низку домовленостей щодо співпраці в освітній галузі, охороні здоров’я та інноватиці.

Hewlett-Packard починає співпрацювати з Вінницьким національних технічним університетом, фото-1

«Вінниччина вже багато років демонструє свою стабільність і поступальний розвиток. Той досвід та знання, якими залюбки готові поділитися фахівці компанії Hewlet-Packard, є надзвичайно цінним і потрібним для нашого регіону. Окрім того, цікавим він буде і для Вінницького національного технічного університету, спеціалісти якого нині знані далеко за межами України і, фактично, працюють на весь світ. Тож така співпраця матиме важливе значення також і в контексті створення нових робочих місць для молодих фахівців», – повідомив під час брифінгу Анатолій Олійник.

Очільник області висловив переконання, що зустріч стане початком плідного співробітництва та закладе підвалини майбутніх цікавих проектів.

Hewlett-Packard починає співпрацювати з Вінницьким національних технічним університетом, фото-2

У свою чергу генеральний директор Представництва Hewlett-Packard в Україні Андрій Піщіков повідомив, що компанія протягом останніх п’яти років незмінно посідає чільне місце серед найбільших IT-компаній світу, пропонуючи широкий спектр обладнання, програмного забезпечення, сервісів та консалтингових послуг.

Він запевнив, що співпраця Hewlett-Packard з владою регіону і Вінницьким національним технічним університетом розкриє нові горизонти діяльності, а також надасть можливість молоді брати участь у міжнародних програмах, які організовує Hewlett-Packard для студентів.

Hewlett-Packard починає співпрацювати з Вінницьким національних технічним університетом, фото-3

Андрій Піщіков наголосив, що Вінниччина є досить цікавим для компанії регіоном з точки зору розвитку тут інформаційних технологій та інноватики.

Як зауважив Радник Президента України Олександр Домбровський, нинішній візит представників такого потужного світового IT-лідера як Hewlett-Packard на Вінниччину свідчить про високий рівень очікувань щодо стабілізації ситуації в країні. Він висловив сподівання, що компанія обере Вінниччину як базовий регіон для впровадження нових IT-технологій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...