![](https://s.0432.ua/section/logo/upload/pers/33/logo.png?20240727)
11:22, 18 липня 2011 р.
У Вінницькій області юніори змагалися пішки
Біля села Гранітне Немирівського району відбуваються Всеукраїнські змагання з пішохідного та велосипедного туризму серед юніорів.
– Туризм, пішохідний і велосипедний, – це здоров’я, гартування, фундамент здоровому способу життя. Він виховує у молоді риси, які необхідні у дорослому самостійному житті: колективізм, плече друга, рука партнера, – сказав голова обласної ради Сергій Татусяк на відкритті турніру.
Обласна влада пообіцяла знайти можливості покращити матеріально-технічну базу Вінницького обласного центру дитячого й юнацького туризму та екскурсій, який разом з Українським державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді виступили організаторами цьогорічного Всеукраїнського турніру. Вінницький обласний центр на змаганнях представлений двома командами. За результатами змагань переможці отримають звання кандидатів у майстри спорту та майстрів спорту.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
16:50
24 липня
11:00
24 липня
Оголошення
09:34, 25 липня
13:03, 21 липня
10
16:52, 18 липня
live comments feed...
Коментарі