• Головна
  • На Вінничині виявлено 3,5 тис. порушень норм трудового права
14:25, 19 липня 2011 р.

На Вінничині виявлено 3,5 тис. порушень норм трудового права

Територіальною державною інспекцією праці у Вінницькій області під час більше 1 тис. перевірок щодо дотримання законодавства про працю, виявлено до 3,5 тис. порушень норм трудового права.

Про це повідомили в управлінні у справах преси та інформації Вінницької ОДА, передав кореспондент ГолосUA.

За повідомленням, із загальної кількості виявлених порушень 48,4% стосуються питань оплати праці. Зокрема, факти непроведення компенсації втрати частини заробітної плати у зв'язку з порушенням термінів її виплати були встановлені на кожному 2-му підприємство-боржника з виплати зарплат. Не здійснення індексації грошових доходів працюючих - на кожен 7-му, не дотримання розміру мінімальної заробітної плати - у кожного дев'ятого обстеженого підприємства Вінничини.

«За результатами відповідних перевірок інспекцією праці внесено 978 приписів про усунення виявлених порушень закону, складено та передано для розгляду в районні суди 619 протоколів про адміністративне правопорушення, рішеннями судів накладено штрафних санкцій на суму 166,4 тис. грн., щодо 71 керівника по фактам не виконання вимог державних інспекторів праці щодо усунення виявлених порушень винесено постанови про накладення штрафних санкцій на суму 60,4 тис. грн., внесено 379 подань про притягнення осіб, безпосередньо винних у виявлених порушеннях, у встановленому порядку до дисциплінарної відповідальності, 56 матеріал направлено до органів прокуратури для розгляду питання про порушення кримінальних справ і 23 відповідних справи вже порушені»,-йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що за приписами обласної державної інспекції праці в поточному році вже погашено 3746,3 тис.грн. заборгованості по заробітній платі, донараховано та виплачено 310,7 тис.грн. компенсації втрати частини заробітної плати у зв'язку з порушенням термінів її виплати та 105,7 тис.грн. індексації грошових доходів працюючих.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...