• Головна
  • Депутати захотіли об’єднати в одну мережу усі навчальні заклади Вінниччини
15:19, 19 липня 2011 р.

Депутати захотіли об’єднати в одну мережу усі навчальні заклади Вінниччини

Вінницька область до 2015 року направить на розвиток інформаційних, телекомунікаційних та інноваційних технологій в закладах освіти 43,925 млн. гривен.

Відповідна програма затверджена сесією Вінницької обласної ради 15 липня 2011 року.

Зокрема програмою передбачено, що 40,075 млн. гривен буде виділено з державного бюджету, 3,750 млн. гривен – з обласного та ще 100 тис. гривен – це будуть кошти не бюджетних джерел. Щороку планується однаковий обсяг вкладання фінансових ресурсів – по 8,785 млн. гривен.

Метою програми є створення єдиної регіональної комп’ютерної мережі закладів освіти на основі інтернет технологій, стимулювання інноваційної діяльності у навчальних закладах, підвищення ефективності управління керівним персоналом.

Виконання програми дозволить підвищити якість навчання і виховання на всіх рівнях дошкільної, загально середньої та позашкільної освіти.

Довідка.

У Вінницькій області в 973 загальноосвітніх навчальних закладах 1-3 ст. функціонує 1037 комп’ютерних класів, 70% яких придбані у 2001-20660 роках. Понад 150 комплектів знаходяться у непрацездатному стані, решта морально та технічно застаріла. В області також незадовільний стан підключення шкіл до мережі Інтернет, а також недостатній рівень підготовки вчителів з питань використання інформаційно-комунікаційних технологій в навчальному процесі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...