В допомогу вінничанам, які воюють на Сході, відправили ЗІЛ «Монстрик»

5(214).jpg

Гуманітарний вантаж загальною вагою близько 1,5 тони, в який увійшли теплі речі, валянки, одяг, каски, продукти харчування та медикаменти – рушив сьогодні до хлопців-вінничан, що зараз боронять східні рубежі України на передовій. Також було зібрано всі необхідні речі, у забезпеченні якими військові просили допомогти. «Хлопці просили лопати та кирки, щоб можна було окопуватися і створювати якісь елементарні умови для проживання, - розповів виконуючий директор БФ «Подільська громада» Андрій Дручинський. -Дуже приємно відмітити, що на наш заклик всі відгукнулися з великим бажанням допомогти. Допомогу збирали дуже швидко – протягом трьох днів. Це показує те, що вінничани небайдужі. Веземо і буржуйки, змайстровані студентами і вчителями Барського автодорожнього коледжу. Наші хлопці знаходяться у степовій зоні, то попросили привезти або дрова, або брикети. Тому ми вантажимо дрова, які вони будуть використовувати для буржуйок, опалення наметів та приготування їжі».

3(402).jpg

Окрім гуманітарної допомоги на Схід рушив і капітально відремонтований ЗІЛ-130. До благодійного фонду звернуся ректор Вінницького фінансово-економічного університету Петро Білоконний з пропозицією віддати у користування військовим на Схід машину, яка була на балансі закладу.

1(559).jpg

За словами ректора, машина була колись придбана за кошти студентів, однак певний час не використовувалась,через несправність. БФ «Подільська громада» звернувся з проханням відремонтувати ЗІЛа до КУП «ЕкоВін». «Працівниками нашого підприємства за кошти, якими скинулися самі, а це близько 20 тис. грн., провели капремонт двигуна, коробки передач, ходової частини, підварили, пошпаклювали та пофарбували. Броню не ставили, бо хлопці, які їдуть в АТО, запевнили, що вони її будуть ставити на місці, - говорить директор «ЕкоВіну» Володимир Чорновол. – Також ми заправили повний бак пального, залили нове масло та тосол».

4(269).jpg

Вінничанин Андрій, який у супроводі гуманітарного вантажу повертається в свою частину після тривалого лікування від поранення, розповідає, що зараз матеріальне забезпечення військових на Сході набагато краще, ніж було раніше. Але все ще потрібен теплий одяг і валянки, бо берці швидко промокають. Є потреба й у техніці, тому ЗІЛ, який вже нарекли «Монстриком», стане військовим у нагоді.

8(102).jpg

«Сьогодні, як ніколи, якщо є можливість чимось допомогти нашим військовим, - потрібно допомагати. Я вдячний всім, хто відгукнувся. Хочу також подякувати фонду «Народний тил», який сьогодні передав нам кілька касок з Києва, бо тут ми не могли їх знайти. Я сподіваюся, що ті речі, які ми сьогодні передаємо, зроблять умови для наших бійців більш комфортними», - каже голова правління БФ «Подільська громада» та фронтмен гурту «ТІК» Віктор Бронюк.​

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов