Працівники управління Держземагентства у м. Вінниці відтепер здійснюватимуть прийом у «Прозорому офісі»

В серпні Кабінет Міністрів України прийняв Постанову «Про реорганізацію територіального органу Державного агентства земельних ресурсів». В зв’язку з цим було розмежовано територію обслуговування Держземагентства між Вінницьким районом та містом Вінницею.

2(532).jpg

За словами начальника управління Держземагентства у м. Вінниці Вінницької області Тетяни Медвецької, це допоможе підвищити якість надання адміністративних послуг, адже враховуючи, що місто розвивається, то і кількість осіб, які звертаються до управління, постійно зростає.

Відтепер прийом мешканців Вінниці та представників проектних організацій, які займаються розробкою землевпорядної документації по місту, працівниками управління відбуватиметься у «Прозорому офісі» по вул. Соборна, 59. Прийом здійснюватимуть чотири реєстратори у будні з 9 до 13 години. Начальник управління вестиме прийом 2-го та 4-го вівторка (з 12:00 до 13:00) та 2-го і 3-го четверга (з 11:00 до 13:00) кожного місяця у відділі звернень громадян цього ж Центру.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов