У трамваях №4 пасажирам розповідають цікаві факти з історії міста

До 101-ї річниці вінницького трамваю цього тижня стартує проект «Історична зупинка». Його організаторами є департамент культури, КП «Вінницька транспортна компанія», департамент енергетики, транспорту та зв’язку спільно з ГО «Спільнота «Історія Вінниці».

Пілотним для реалізації проекту був обраний трамвайний маршрут № 4, як однин із найстаріших. Тепер під час поїздки у цих трамваях звучать цікаві історичні факти про Вінницю, записані голосом керівника ГО «Спільнота «Історія Вінниці», історика Олександра Федоришена.

«Ми намагалися коротко і лаконічно протягом усього трамвайного маршруту зробити невелику екскурсію для пасажирів трамваю. Факти обирали непересічні, для самих вінничан цікаві і невідомі. Проект розвіює певні історичні міфи. Наприклад, розповсюдженою твердженням є той факт, що на міському гербові присутній якір. Хоча насправді - це срібний хрест, нижня частина якого розділена і переходить у два гачки. Під ним дві схрещені шаблі, які в XVII столітті символізували прикордонне розташування краю», – каже Олександр Федоришен.

Також Олександр Федоришен зазначив, що на початок туристичного сезону в квітні 2015 р. інформація буде оновлена і звучатиме у трамваях й інших маршрутів.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов