Сьогодні професійне свято відзначають понад 300 тисяч працівників залізничної галузі

На сьогодні на залізничному транспорті найбільш затребувані працівники робітничих професій, зокрема: монтери колії, слюсарі з ремонту рухомого складу, електромонтери, складачі поїздів та сигналісти.

Щороку галузь поповнюється молодими кадрами: на підприємствах галузі молоді надається близько 1,5 тис. перших робочих місць – випускникам шкіл, професійно-технічних та вищих навчальних закладів.

Нинішній рік приніс залізничній галузі чимало випробувань: в умовах зменшення фінансових надходжень багато ресурсів спрямовується на відновлення пошкодженої залізничної інфраструктури у зоні бойових дій та соціальних об’єктів у звільнених від загарбників містах. «Через війну на Сході багато зусиль залізничників та матеріальних ресурсів галузі спрямовано на відновлення зруйнованих об’єктів – сотень кілометрів колій, десятків пошкоджених мостів і шляхопроводів, вокзалів і станцій, шкіл та лікарень. Допомога мирним жителям східних областей стала нашим спільним першочерговим завданням», - зазначив у вітанні з Днем залізничника очільник галузі Борис Остапюк.

Він підкреслив, що пріоритетними завданнями у роботі галузі є забезпечення соціальних гарантій працівників і ветеранів-залізничників, збереження мережі галузевих медичних та оздоровчих закладів, а також кадрового потенціалу, продовження процесу реформування.

За рівнем заробітної плати серед галузей економіки у 2014 році залізничники займають 10 місце, конкуруючи з такими галузями, як: авіаційний транспорт, фінансова та страхова діяльність, фармацевтична галузь, інформація та телекомунікації, видобуток кам’яного та бурого вугілля та металургійне виробництво, постачання електроенергії.

Середньомісячна заробітна плата працівників залізничної галузі за                9 місяців нинішнього року склала 4230,8 грн., що на 7,4% більше ніж за відповідний період минулого року.

На виконання положень Галузевої угоди між Державною адміністрацією залізничного транспорту України та профспілками з 1 січня 2014 року залізничникам підвищено годинні тарифні ставки та посадові оклади на 5 %.

Окрім того, відповідно до Галузевої угоди  у третьому кварталі цього року працівникам галузі виплачена винагорода за підсумками роботи 2013 року у розмірі 50%.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов