Вінницькі військові інженери розміновують та очищують місцевість від вибухонебезпечних предметів на Сході України

В День свого професійного свята фахівці Центру інженерного забезпечення, що на Вінниччині, продовжують виконувати бойові завдання на Сході України.

5(215).jpg

Для виконання завдань із розмінування та очищення місцевості від вибухонебезпечних предметів сформовано групи, які виконують функціональні обов’язки як на передовій, так і на території, яка раніше перебувала в зоні контролю сепаратистів. Наприклад, щодня така група проводить пошук та знешкодження ВНП та боєприпасів на території від 0,5 до1га.

12(83).jpg

 Військові інженери продовжують здійснювати фортобладнання позицій. Зокрема, зводять бліндажі, сховища та інші укриття для особового складу та техніки, виривають рови, споруджують надовби, малопомітні загородження.

13(51).jpg

Особовий склад понтонно-мостового батальйону наводить понтонно-мостові переправи через річки на місці зруйнованих сепаратистами мостів. Крім того, спільно із військовиками інших інженерних підрозділів встановлюють важкі механізовані мости.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов