На Вінниччині пройшов другий етап підготовки особового складу рот охорони та загонів оборони

На Вінниччині з 20 жовтня по 2 листопада, під керівництвом військових комісарів районних та міських військових комісаріатів, тривав другий етап підготовки особового складу рот охорони та загонів оборони за місцем дислокації.

Для проведення заходу було розроблено відповідні програми, створено наближенні до бойових умови з метою якісного та фахового проведення занять, професійної підготовки особового складу до сучасного бою, формування емоційної та вольової стійкості воїнів. До навчань максимально залучалися інструкторами військовозобов’язані запасу або у відставці з досвідом бойових дій, спеціальних операцій.

navcannia.jpg

Головним завданням підготовки військовиків було навчання особового складу згідно з посадою, набуття навиків у діях в складі взводу та впевнені дії під час виконання завдань за призначенням, — наголосив обласний військовий комісар полковник Геннадій Долгашов.

Підготовка охоплювала весь комплекс теоретичних знань та практичних навиків, які необхідні воїну для виконання завдань за призначенням. Зокрема, тактико-спеціальна, вогнева, інженерна, військово-медична підготовки, військова топографія тощо,— розповів офіцер.

Успіх другого етапу досягався практичною спрямованістю підготовки, проведенням занять на навчальних матеріально-технічних базах військових частин збройних сил, інших військових формувань та правоохоронних органів.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов