Цього року у Вінниці буде відремонтовано більш ніж вдвічі більше помешкань вінничан-пільговиків ніж минулого року

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України затверджений порядок проведення безкоштовного капітального ремонту житлових будинків та квартир людей, які мають право на таку пільгу. До основних видів робіт входять ремонт та заміна віконних рам, дверних коробок, підлоги. А також – технічного обладнання водопроводу, каналізації, гарячого водопостачання, центрального опалення та інших внутрішньоквартирних мережах.

Крім того, інвалідам війни ремонтують та замінюють не придатні до експлуатації газові плити, колонки та водонагрівачі, електроплити, сантехніку (ванни, унітази, умивальники, мийки) тощо.

«У минулому році департамент соціальної політики міської ради провів безкоштовний ремонт житла 12 вінничанам-пільговикам. На початок 2014 року на обліку для проведення безоплатного капітального ремонту житлових будинків і квартир перебувало 30 людей. За 10 місяців цього року вже проведено ремонт 15 приміщень. Ще у 12-ти розпочато роботи (для трьох людей за їхнім бажанням перенесено час проведення ремонту на наступний рік). Департамент соціальної політики до кінця 2014 року планує ліквідувати існуючу чергу.», – розповідає заступник начальника відділу соціально-трудових відносин та по роботі з громадянами, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС департаменту соціальної політики Людмила Шульга.

Також в цьому році відремонтовано 4 житлових помешкання дружин ліквідаторів аварії на ЧАЕС, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою. Наразі черга на проведення безоплатного ремонту квартир або будинків людей цієї категорії відсутня.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов