У Вінниці реалізується проект Міністерства закордонних справ Норвегії

В рамках реалізації проекту «Швидка інтеграція в Європейське співтовариство: відображення потреб поліпшення компетентності українських державних службовців» у місті Вінниця відбувся круглий стіл. В заході взяли участь фахівці управління міжнародного співробітництва та апарату обласної державної адміністрації.

Проект реалізовується Міжнародним фондом соціальної адаптації спільно з Університетом Нурланд (Норвегія) за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії.

1(577).jpg

В рамках проекту заплановано проведення фокус-групового дослідження серед державних службовців щодо визначення потреб у підвищенні кваліфікації державних службовців з питань імплементації положень Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами.

Головною метою проекту є визначення потреб у підвищенні рівня професійної компетентності державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування з питань імплементації положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС та перспективами інтеграції до Європейського Союзу в контексті реформування системи державного управління в Україні.

2(540).jpg

Дослідження буде проводитися в два етапи – на центральному та регіональному рівні та охоплюватиме близько 150 державних службовців. Вінницька область стала першим регіоном, в якому проводилось дане дослідження.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов