Ще 278 учасників АТО з Вінниччини отримають земельні ділянки

На 21 засідання обласної комісії з питань надання земельних ділянок державної власності у власність або користування фізичним та юридичним особам надано 18 проектів розпоряджень голови обласної державної адміністрації, підготовлених Головним управлінням Держземагентства у Вінницькій області та 5 проектів розпоряджень голови обласної державної адміністрації про надання в оренду земельних ділянок водного фонду із водним об'єктом, підготовлених Департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

З них: про надання земельних ділянок в оренду – 1, про скасування розпоряджень голів райдержадміністрацій – 1, про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки – 4, про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) – 1; про продаж земельних ділянок – 2; про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки – 1; про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо надання в оренду земельної ділянки водного фонду – 2, про надання в оренду земельної ділянки – 2, про надання земельної ділянки в постійне користування, про поновлення договору оренди земельної ділянки водного фонду – 2, про внесення змін до договору оренди земельної ділянки водного фонду – 1, про розірвання договору оренди землі та оренди водного об’єкта - 1.

На засідання комісії підготовлено питання погодження надання земельних ділянок 278 учасникам антитерористичної операції, визначеної Законом України «Про боротьбу з тероризмом». З них 262 – для ведення садівництва та 16 – для ведення особистого селянського господарства.

Під час роботи комісії розглянуто всі питання винесені на порядок денний.

За результатами роботи комісії погоджено надання земельних ділянок усім 278 учасникам антитерористичної операції та 15 проектів розпоряджень облдержадміністрації з питань надання земельних ділянок державної власності у власність або користування фізичним та юридичним особам. 3 проекти розпоряджень облдержадміністрації вирішено розглянути на наступному засіданні комісії після додаткового вивчення обставин.

Також погоджено надання фізичній особі-підприємцю Дунаєвському Василю Михайловичу гірничого відводу на промислову розробку Бирлівського родовища пісків та погоджено приватному підприємству «Каменяр-Д» надання спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення, у тому числі дослідно-промислової розробки, Східної ділянки надр, що межує з Рекечинським родовищем пиляних вапняків.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов