Вінниччина займає 8 місце серед регіонів України за індексом виробництва промислової продукції

За інформацією Департаменту регіонального економічного розвитку облдержадміністрації, у січні-вересні 2014 року індекс промислового виробництва склав 100,9% до відповідного рівня 2013 року, а виробництво у вересні 2014 року збільшилось на 22,1% у порівнянні з вереснем 2013 року. Слід зазначити, що у вересні відбулось зростання рівня промислового виробництва на 30,0% у порівнянні серпнем поточного року.

По Україні індекс за звітний період зменшився по відношенню до січня-вересня 2013 року на 8,6% і склав 91,4%.

У січні-вересні 2014 року виробництво харчових продуктів та напоїв збільшилось на 18,0% у порівнянні з відповідним періодом минулого року. Виготовлення виробів з деревини, виробництво паперу та поліграфічна діяльність відзначились зростанням рівня виробництва на 9,4%. За період з початку року обсяги виробництва добувної галузі збільшились на 26,7% у порівнянні з відповідним періодом 2013 року.

За січень-вересень 2014 року підприємствами області реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 19326,5 млн грн.

В структурі обсягів реалізованої промислової продукції найбільша частка (76,8%) припадає на переробну промисловість, з неї: 58,6% – на виробництво харчових продуктів, напоїв; 5,1% – на виробництво хімічних речовин і хімічної продукції; 3,7% – на виготовлення виробів з деревини, виробництво паперу та поліграфічну діяльність; 5,0% – на машинобудування та металообробку. Підприємствами з виробництва та постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря реалізується 20,8% продукції.
 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов