Для бізнесу, який працював під час правління Януковича, необхідно провести податкову амністію, - Гройсман

Для бізнесу, який працював під час правління Януковича, необхідно провести податкову амністію, сказав у ході зустрічі з членами Європейської бізнес Асоціації Віце-прем`єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Гройсман.

«Амністія має бути проведена, адже бізнес, який працював в диких умовах, фактично заганяли під кримінал. Треба показати вихід з цієї ситуації. Податкова система має бути зрозумілою і не повинна ревізуватися щорічно. Необхідно розробити правила гри щонайменше на 5 років і накласти мораторій на зміни. Адже як можна планувати будь-які бізнес-процеси, коли постійно перебуваєш під загрозою? Цю систему “гачка” необхідно зняти», – зазначив Віце-прем`єр-міністр.

Він запросив представників бізнесу до співпраці у рамках опрацювання коаліційної угоди демократичних сил майбутнього парламенту. За його словами, чіткий план дій документу, що включає 7 напрямків, містить і податковий аспект. Він нагадав, що над усіма напрямками працюють представники 5 політичних партій, які напевно увійдуть до майбутньої коаліції. Представники бізнесу запевнили Володимира Гройсмана, що готові стати шостою силою у процесі підготовки коаліційної угоди.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов