Близько 30 тонн гуманітарної допомоги відправили підприємці та фермери вінницьким військовослужбовцям

25 тонн картоплі та п’ять тонн продуктів харчування для військовослужбовців та вінницьких міліціонерів, які несуть службу в зоні проведення антитерористичної операції, були зібрані за підтримки сільгосппідприємств, фермерів, підприємців Вінниччини.

gumanit2.jpg

За словами заступника начальника УМВС Сергія Сокирана, крім продуктів харчування для вінницьких бійців в зону АТО відправлені 23 теплообігрівачі. Правоохоронці забезпечені усім необхідним зимовим обмундируванням, речами першої необхідності для несення служби в польових умовах.

gumanit3.jpg

Разом із продуктовим вантажем вже традиційно солодкі подарунки, книжечки, олівці, альбоми, речі першої необхідності їдуть у краматорський дитячий будинок «Антошка» та дитячий садочок «Казка» у м. Слов’янську Донецької області. Зв’язок між колективами цих дитячих закладів допомогли налагодити та підтримують правоохоронці вінницьких зведених загонів, що несуть службу у Донецькій області.

gumanit1.jpg

Допомогу для дітей краматорського сиротинця зібрали працівники вінницького обласного управління внутрішніх справ. За словами начальника управління кадрового забезпечення УМВС Інни Стаховської, працівники міліції не можуть бути осторонь проблем дітей, обділених батьківським піклуванням, які відчули на собі страшний подих війни.

gumanit4.jpg

Для дітей слов’янської «Казки» вихованці вінницького міліцейського садочка-побратима «Теремок» разом з викладачами підготували різноманітні подарунки, солодощі.

gumanit5.jpg

Також на прохання вихователів «Казки» педагогічний колектив вінницького «Теремка», який очолює Фаїна Шкарупа, передав методичну літературу українською мовою.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов