На Вінниччині стартувала обласна мобільна фотовиставка «Я пишаюсь. Я – батько!»

5 листопада 2014 року у смт. Літин відбулося відкриття обласної мобільної фотовиставки «Я пишаюсь! Я – батько!», яка приурочена до відзначення Всенародного Дня Батька.

Захід спрямовано на створення умов для формування самодостатньої сім’ї, відповідального батьківства, підвищення ролі батька у вихованні дитини й формуванні її як особистості, посилення орієнтацій на шлюб.

1(591).jpg

«Сьогодні, як ніколи, важливо виховувати у дітях та молоді відповідальне ставлення до сім’ї, до батьків, популяризувати справжню українську родину, де діти поважають батьків, а батьки, в свою чергу, відповідально ставляться до дітей. Фотовиставка – це дуже гарний і переконливий метод такого виховання. Світлини, які сьогодні представлені, відображають щасливі моменти з життя не знайомих нам сімей, але вони несуть у собі позитив та світло», - зазначила на відкритті фотовиставки заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Наталя Заболотна.

2(551).jpg

На виставці представлені світлини молодих вінницьких фотографів, які були зібрані в рамках проведення обласного фото-конкурсу «Я пишаюсь! Я – батько!», проведеного управлінням у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації спільно з громадською організацією «Лабораторія актуальної творчості» у попередньому році.

Завдячуючи ініціативі управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації ці роботи, які демонструють приклад якісно нової ролі батька – батька-друга, порадника, на відміну від усталеної ролі «батька-гаманця», зможуть побачити у всіх районах та містах обласного значення Вінницької області.

3(419).jpg

До відкриття фотовиставки залучатимуться школярі, вихованці культурно-мистецьких закладів, дитячо-юнацьких спортивних шкіл, діячі культури та громадськість з районів (міст) області. В рамках виставки у кожному районі протягом тижня паралельно організовуватимуться конкурси дитячих малюнків, творів тощо, спрямованих на популяризацію сімейних цінностей, протидію насильства в сім’ї, формування відповідального батьківства.

4(282).jpg

Обласна мобільна фотовиставка «Я пишаюсь! Я – батько!» подорожуватиме Вінниччиною протягом шести місяців, поповнюючись новими світлинами з кожного району та у травні 2015 до Міжнародного Дня Сім’ї повернеться у Вінницю розширеною та оновленою.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов