З захопленої російськими військовими території України заберуть всі бюджетні установи

Кабмін доручив перевести з території, підконтрольної бойовикам, всі бюджетні установи, підприємства й організації до 1 грудня.

Про це йдеться в постанові уряду №595 від 7 листопада.

Цією постановою Кабмін затвердив тимчасовий порядок фінансування бюджетних установ, здійснення соціальних виплат населенню й надання фінансової підтримки окремим підприємствам і організаціям Донецької й Луганської областей.

Відповідно до документа, перелік населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження, визначається Кабміном за поданням Служби безпеки України.

Уряд доручив міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, місцевим державним адміністраціям забезпечити до 1 грудня переміщення бюджетних установ, підприємств і організацій з населених пунктів, підконтрольних бойовикам, у населені пункти, на території яких органи держвлада здійснює свої повноваження в повному обсязі.

Також доручено невідкладно проінформувати Міністерство фінансів про зміну місцеперебування бюджетних установ і підприємств.

Крім того, Кабмін доручив міністрам, главам місцевих держадміністрацій і керівникам бюджетних установ забезпечити в місячний строк внесення змін у штатні розклади, кошториси (плани використання бюджетних коштів) і в статути (інші установчі документи) з урахуванням зміни чисельності працівників і наявних умов для здійснення їхніх функцій.

Міненергетики, Мінсоцполітики, Мінрегіонрозвитку, Мінекономіки, Мінфіну, Мінюсту, Донецькій і Луганській облдержадміністраціям доручено підготувати й подати уряду проект закону про визначення механізму врегулювання розрахунків за поставлені й неоплачені енергоносії на тимчасово неконтрольованій території за рахунок коштів, передбачених для виплати пільг і субсидій на цій території.

Як відомо, Кабмін не має наміру виділяти кошти для бюджетних програм на підконтрольних терористам територіях.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов