Мобільний оператор лайф придбав телефонний код 073 за 10 млн грн

Український мобільний оператор Life :) купив за 10 млн грн національний код 073 в додаток до вже наявних 063 і 093. Про це з посиланням на повідомлення Національної комісії з питань регулювання зв'язку та інформатизації пише газета «Капітал». Код використовуватиметься для надання послуг мобільного зв'язку на території країни, завдяки йому Life :) зможе підключити до 10 млн нових номерів. Стартові пакети з новим кодом з'являться у продажу вже в грудні.

life2.jpg

Всього в Україні передбачено 99 мережевих кодів. Найбільшими користувачами номерного ресурсу є мобільні оператори. На сьогодні «Київстар» має п'ять національних кодів мобільного зв'язку (067, 068, 096, 097 і 098, 068), МТС - чотири (050, 066, 095, 099), «Астеліт» (life) - два (063, 093), «Телесистеми України» (PEOPLEnet) - 092, «Інтертелеком» - 094, «Трімоб» - 091. Частина кодів, яка залишилась, використовується для спеціальної короткої нумерації, зокрема, для потреб аварійних і довідкових служб. 27 кодів привласнені місцевим мережам за кількістю регіонів.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов